Запорізькі аудитори за січень – жовтень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 36,2 млн гривень

Запорізькі аудитори за січень - жовтень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 36,2 млн гривень

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за десять місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму
 36,2 млн  гривень.

Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 57 управлінських рішень та врахували 82 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів.

Аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 22 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 5 досудових розслідувань, вручено одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні  кримінального правопорушення за переданими матеріалами контрольних заходів, ще одне – за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 18 випадках застосовані такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань. Прийнято 9 вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів, у сумі 682 тис. гривень.

За допущені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 55 осіб, 7- до дисциплінарної, три – до матеріальної, одного працівника звільнено із посади. Направлено вісім попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення  порушень на суму понад 9 млн гривень.

 

Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області