Запорізький бізнес сплатив до держбюджету понад 600 мільйонів

Запорізький бізнес сплатив до держбюджету понад 600 мільйонів

У січні запорізькі платники податків спрямували до державного бюджету 601,5 мільйона гривень, що на 58 мільйонів більше, ніж у січні 2019 року (без врахування показників великих платників, які зареєстровані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський.

Переважну частину доходів державної скарбниці сформував податок на додану вартість. З початку року запорізькі компанії і підприємці сплатили 375,6 мільйона гривень ПДВ. Зростання до аналогічного періоду минулого року склало 52,6 мільйона або 16 відсотків.

Податку на доходи фізичних осіб надійшло 151,3 мільйона гривень, що перевищило минулорічні показники на 16,5 мільйона або 12 відсотків.

Також з доходів фізичних осіб до держбюджету направлено 47,6 мільйона гривень військового збору, це на 4,9 мільйона або на 11,4 відсотка більше за січневі показники попереднього року.

Крім того, підприємства регіону сплатили 12,8 мільйона гривень податку на прибуток, 5,8 мільйона гривень акцизного податку з ввезених на територію України підакцизних товарів, 723 тисячі гривень рентної плати за використання природних ресурсів, 702 тисячі гривень екологічного податку тощо.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області