Зустрічайте свіжий випуск ПравдиЗП №4 від 06.02.2020р.

Зустрічайте свіжий випуск ПравдиЗП №4 від 06.02.2020р.

Друзі! У четвер, 6 лютого,  виходить у світ черговий випуск  Запорізької обласної газети «Правда ЗП» громадської організації «Клуб друзів   «Запорізької правди», в якому йтиметься про  важливі події у житті  мешканців нашої області.

             Нова газета виходить тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ  рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

 

Нинішній наш випуск виходить у світ  напередодні Міжнародного дня  жінок і дівчаток в науці. Про що це?  Про повноцінну і рівноправну участь жінок і дівчаток в процесах в сфері освіти, професійної підготовки, забезпечення зайнятості та прийняття рішень в природничо-науковій галузі. Про ліквідацію всіх проявів дискримінації по відношенню до жінок , в тому числі в галузі освіти і зайнятості, про  подолання правових, економічних, соціальних та культурних бар’єрів на шляху до цього, в тому числі заохочуючи розробку науково-освітньої політики та програм, включаючи, в міру необхідності, шкільні програми. Про  сприяння більш широкому залученню жінок і дівчаток до сфери науки,  про заохочення розвитку жінками наукової кар’єри і визнання досягнення жінок в науці. Тож, подруги, вперед!

А ще  ми інформуватимемо своїх читачів про  таке.

Чому у українського кіно сумна перспектива? Тому що його очолить  Марина Кудерчук!  Нещодавно її призначено на посаду голови Держкіно. Хто ця жінка, як вона опинилась на цій посаді, яку загрозу вона створює для вітчизняної кіноіндустрії? Відповіді на ці та інші питання шукайте  у нашій публікації «Кіна не буде».  

Піднімаємо й  важливі соціальні проблеми.

Чи можна померти від запальнички? Про небезпечне захоплення наших дітей сніффінгом  і як йому протидіяти дізнайтесь із рубрики «Щасливе дитинство»

Подаємо й  корисну ужиткову інформацію.

Зокрема, розкажемо, як цікаво і корисно  можна культурно розважитись у Запорізькому краєзнавчому музеї.

Знайомимо наших читачів з видатними сучасниками і земляками.

Хто він – молодий чоловік із сивою бородою?  Журналістка  газети Віталіна Московцева познайомить наших читачів із цікавою людиною. Переконані, ви не пошкодуєте.

Також спонукаємо вас замислитися над важливими проблемами буття.

У рубриці «Думки вголос» прочитайте роздуми щодо життєвих установок. Ніхто нікому нічого не винен? Ви теж так думаєте? Пропонуємо вам альтернативну думку у рубриці «Думки вголос»

А у  традиційній  рубриці «Дивина тижня»   ми   здивуємо  своїх читачів розповіддю про …  вушко голки.

Також  саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  найповніша тижнева програма  телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення, цікавий кросворд   та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Правди ЗП» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 099-079-28-46.