Гвардійці гостинно зустріли  ліцеїстів

Гвардійці гостинно зустріли ліцеїстів

Вихованці Запорізького професійного ліцею автотранспорту відвідали військове містечко військової частини 3029 Національної гвардії України в рамках проведення навчальних військово-польових зборів старшокласників.

Гвардійці продемонстрували хлопцям сучасну військову техніку та розповіли юним автолюбителям про її характеристики та умови експлуатації.

«Міць цієї техніки вражає, таке все велике і потужне, не те що у кіно…» – ділиться враженнями ліцеїст Богдан, який навчається у ліцеї.

Також ліцеїсти на власні очі побачили озброєння бойових підрозділів частини, автомати, кулемети, снайперськи гвинтівки , гранатомети та міномети. Гвардійці радо спілкувались з молодиками та розповідали їм тактико-технічні характеристики цього озброєння. У мультимедійних тирах юнаки, під керівництвом досвідчених інструкторів, стріляли з АК, РПГ та снайперської гвинтівки.

Вихованцям навчального закладу провели екскурсію по казарменим приміщенням де вони змогли побачити в яких умовах проживають гвардійці. А наприкінці зустрічі ветеран частини підполковник запасу Юрій Рубан, у музеї історії, розповів хлопцям про бойовий шлях військової частини 3029 та її призначення.

 «Мені дуже сподобалась частина. Найбільше сподобалось у тирі, але якби ж то з бойової зброї постріляти. Ще дуже вразив порядок та дисципліна. Усім віддають військове вітання, шановливо ставляться одне до одного.» – поділився враженнями ліцеїст Едуард.

#3029NGU