Бліц опитування : Чи захоплюєтесь ви фотографуванням? Яке місце фотографія посідає у вашому житті?

Бліц опитування : Чи захоплюєтесь ви фотографуванням? Яке місце фотографія посідає у вашому житті?

Анастасія, продавчиня:

– Ні, не захоплююсь. Навіть телефоном не дуже вмію фотографувати. Останні власні  фото зроблені ще плівковим фотоапаратом, мабуть років 10 тому. Хоча фотографія мала неабияку роль у моєму житті, тому що свого майбутнього чоловіка побачила вперше на загальній фотографії, яку зробила шкільна подруга. Тож він мені сподобався, і я попросила подругу  мене з ним познайомити.

Віктор, працює на заводі:

-Колись захоплювався фотографуванням, робив сімейний фотоальбом, фотографував у друзів на свадьбі. Зараз теж інколи знімаю смартфоном, аби показати друзям у соцмережі. Тож  фотографія займає визначне місце у житті. Кожен день передивляюсь у фейсбуці у друзів, і взагалі у Інтернеті. Бо це ж інформація про навколишній світ.

Ірина Миколаївна, пенсіонерка:

-Колись вміла фотографувати у дитинстві, і плівку вміла проявити і фото друкували разом з батьком  вночі у ванній кімнаті. Ось залишилися від батьків фотоальбоми, в них все їх життя і моє також. Інколи передивляюсь. Хоча онукам це вже не цікаво і не потрібно.

Наталія, вчителька:

– Особливе місце фотографія має не тільки у моєму житті, але і у житті кожної людини. Бо це ж пам’ять. Сама теж фотографую телефоном, цього цілком вистачає, окремо фотоапарат мені, мабуть, і не потрібен.

Ренат, лікар:

-Дуже люблю фотографувати. Особливо красивих дівчат і жінок! Мабуть я став би фотографом, якби ж не медицина. Люблю передивлятися фотографії  у мережі, коли є вільний час, і не тільки жінок, а взагалі все, що цікаво- подорожі, природу, тварин, репортажі.