У філії Центру пробації в Запорізькій області відбувся круглий стіл «Пробація – безпечніше суспільство»

У філії Центру пробації в Запорізькій області відбувся круглий стіл «Пробація – безпечніше суспільство»

З нагоди п’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» 7 лютого у філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області на чолі начальника філії Вадима Книша відбувся круглий стіл «Пробація – безпечніше суспільство». Мета: поглиблення громадського діалогу щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації, як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам.
Участь у круглому столі взяли представники органів місцевого самоврядування, юстиції, безоплатної вторинної правової допомоги, закладів освіти, благодійних і громадських організацій.
            Між учасниками відбувся жвавий діалог щодо ефективної системи підвищення безпеки суспільства через взаємодію підрозділів пробації з державними та неурядовими організаціями в роботі з правопорушниками. Обговорили залучення служби пробації у проєктах 2020 року щодо працевлаштування, безпечної міграції та лікування алко-, наркозалежностей. Вирішили направити до органів місцевого самоврядування колективний лист з відповідною програмою щодо створення соціального гуртожитку в м. Запоріжжя для осіб соціально незахищених, у тому числі для суб’єктів пробації та осіб звільнених з місць позбавлення волі.
            В ході круглого столу учасники переглянули відеоролик щодо організації партнерської діяльності та презентацію філії за результатами роботи підрозділів пробації за 2019 рік.
            Партнерам-організаціям були вручені подяки від Центру пробації та філії в Запорізькій області за плідне співробітництво, взаєморозуміння, всебічну підтримку в реалізації завдань Центру пробації та з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію».
 
Філія Центру пробації в Запорізькій області