Виставка «АгроТехСервіс» допоможе збудувати аграрний бізнес

Виставка «АгроТехСервіс» допоможе збудувати аграрний бізнес

11 лютого у ВЦ «Козак-Палац» Запорізька торгово-промислова палата відкриває новий виставковий сезон 19-ю агропромисловою виставкою «АгроТехСервіс» і спеціалізованою експозицією «Будівництво в цивільному та аграрному секторах».

 

Заходи організовані за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, профільних асоціацій.

Протягом трьох днів запланована насичена ділова програма:

11 лютого – спеціалізований форум «AgroPRO», присвячений питанням експорту агропродукції (організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу, заснований на базі Запорізької ТПП за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу);

І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент» (спільно з Запорізьким національним університетом).

А також – тренінги, майстер-класи, семінари, В2В-перемовини.

 

Що запропонують аграріям на виставці?

До Запоріжжя завітають компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн – Білорусі, Великої Британії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів переважають компанії, що презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.

 

Пропозиції від проектування – до переробки врожаю

Широка тематична розгалуженість виставки дозволить максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації.

Зокрема, власну продукцію на виставці представлять запорізькі виробники агротехніки і обладнання «EcoASTRA», «Завод Мороза», «Запоріжагромаш», «Капіталпромресурс» – виробник унікальної сівалки для посіву за No-till та класичною технологією, Всеукраїнський науковий інститут селекції «Південь» – розробник наукоємних технологій селекції рослин, «Аддінол» – високоякісні мастильні матеріали, «Насіння Запоріжжя», «Сади України» – насіння та засоби захисту рослин, «Селекта» та інші.

Технології точного землеробства презентує компанія «Геометр Україна» (м. Дніпро) – провідний національний виробник навігаційного обладнання для аграріїв.

Світловодський завод швидкомонтованих будівель – запропонує послуги будівництва бетонних будівель і спеціальних споруд.

Вперше на виставці в Запоріжжі – ТОВ «Байєр» – професійні рішення у боротьбі зі шкідниками, TUMOSAN – агротехніка з Туреччини, ТОВ «ТД ИРБИС» – харківська компанія з продажу запчастин, «Українські мінеральні добрива»,  ТОВ «АК ГРОСДОРФ» – виробники міндобрив з Кривого Рогу та Черкас.

«АгроТехСервіс-2020» – найширші можливості для розвитку аграрного бізнесу!

 

 

Режим роботи виставки:

11-12 лютого з 10.00 до 17.30

13 лютого з 10.00 до 15.00

З більш детальною інформацією про виставку та програмою заходів можна ознайомитися на сайті: www.expo.zp.ua

 

Оргкомітет виставки:

(050) 487-59-61, (050) 486-30-75 

Прес-центр: (050) 600-46-81