Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП №5 від 13.02.2020р.

Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП №5 від 13.02.2020р.

Друзі! У четвер, 13 лютого,  виходить у світ черговий випуск  Запорізької обласної газети «Правда ЗП» громадської організації «Клуб друзів   «Запорізької правди», в якому йтиметься про  важливі події у житті  мешканців нашої області.

             Нова газета виходить тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ  рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

 

Нинішній наш випуск виходить у світ  напередодні Дня спонтанного прояву доброти, що відмічають у неділю, 17 лютого. Це одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій. В Україні це свято поки що практично не відоме. Вважається, що в цей день людям слід намагатися бути не просто добрими, що само собою зрозуміло, а добрими безмежно і безкорисливо. Зауважте, що  інвестуючи в добро, ми разом його поширюємо. Тож давайте  творити добро разом!

А ще  ми інформуватимемо своїх читачів про  таке.

2020 – це рік «Великого будівництва», інфраструктурної модернізації України. В кожному регіоні за своєчасний старт і реалізацію проекту «Велике будівництво» відповідають голови облдержадміністрацій.

Піднімаємо й  важливі соціальні проблеми.

Який закон про землю нам потрібен? В українському суспільстві точаться баталії щодо ринку землі.  У Верховній раді   тривають обговорення поправок до нового закону. Пропонуємо нашим читачам  ознайомитися  з думками  науковців – публікуємо  уривок із наукової  статті  історика  Арнольда  Сокульського   «ЗЕМЛЯ УКРАЇНИ»

Подаємо й  корисну ужиткову інформацію.

Зокрема, розкажемо про «Рецепт успіху» бердянського підприємця В’ячеслава Косенка: пошук  нових ніш та можливості для створення продуктів й оптимізації бізнесу.

Пропонуємо нашим читачам замислитися над вічним.

У День всіх закоханих поговоримо про  ЛЮБОФФ. Журналістка Віталіна Московцева запрошує обміркувати дві точки зору на кохання з наочними прикладами. Деталі – у нашій газеті

Також спонукаємо вас замислитися над історичними фактами, які впливають на наше сьогодення.

Слава Україні! Що ми маємо знати про історію гасла? Дізнайтесь із матеріалу в рубриці «Історичний ракурс»

А у  традиційній  рубриці «Дивина тижня»   ми   здивуємо  своїх читачів розповіддю про …  вінтажну фотокамеру – стартап запорізьких кулібіних

Також  саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  найповніша тижнева програма  телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення, цікавий кросворд   та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Правди ЗП» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 099-079-28-46.