Бліц-опитування: Чи потрібні сучасній людині бальні танці?

Бліц-опитування: Чи потрібні сучасній людині бальні танці?

Галина, покоївка:

-Танці потрібні сучасній людині. Звісно що не всі знаються на бальних танцях. Але у кожного є шанс долучитися, до речі, у будь якому віці можна навчитися танцювальним рухам заради власного гармонійного розвитку.

Генадій, водій:

– Мені  танці мабуть вже не потрібні, бо вистачає іншого клопоту у житті. Можливо це треба молоді, або якимось ентузіастам цієї справи. Хоча, не відмовлюсь подивитися, якщо красиво танцюють інші.

Наталія, вихователька:

-Звісно що потрібні, бо це гармонія у рухах, вона ж сприяє гармонії душі та  думок. Є сучасні танці- вони відображення нашого часу, а бальні – це класика, це те, що є у людині вічного. Тому ми навчаємо наших дітей хоча б основним рухам, які існують у бальних танцях.

Олександр, приватний підприємець:

-У дитинстві мене батьки віддали займатися бальними танцями. Я їм вдячний за цей досвід. Витончені та точні рухи, що потрібні у танцях, формують певний стиль майбутнього життя. Тобто я вважаю заняття бальними танцями дуже потрібними сучасній людині.

Олексій, менеджер:

-Мені більше до вподоби спортивні танці. Там більше драйву, більше  руху, динаміки, фізичного навантаження. Є на що подивитися.