Нацгвардійці вшанування учасників бойових дій.

Нацгвардійці вшанування учасників бойових дій.

15 лютого рада ветеранів військової частини 3029 разом з військовослужбовцями строкової служби прийняли участь у мітингу-реквіємі біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

У заході взяли участь представники місцевої влади, священнослужителі, представники громадських організацій та жителі міста. Запоріжці та військовослужбовці частини вшанували пам’ять загиблих під час воєнних дій хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.

Цього дня також принесли квіти до місця поховання учасника бойових дій в Афганістані, першого командира військової частини 3029 полковника Урсуленка С.А., який був нагороджений медаллю «За бойові заслуги» та орденом ДРА «За хоробрість». Голова ветеранської організації Юрій Рубан розповів про бойовий шлях Сергія Андрійовича та звернувся до бійців, щоб вони берегли та примножували славні бойові традиції частини закладені старшим поколінням військовослужбовців.

#3029NGU