Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів майже 150 мільйонів гривень єдиного податку

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів майже 150 мільйонів гривень єдиного податку

Надходження єдиного податку до місцевих бюджетів Запорізького регіону у січні 2020 року склали 148,9 мільйона гривень.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, підприємці-фізичні особи спрощеної системи оподаткування сплатили майже 85 мільйонів гривень єдиного податку, що на 8,5 мільйона або на 11 відсотків більше, ніж у січні минулого року. Суб’єкти господарювання-юридичні особи поповнили скарбниці на 15 мільйонів, збільшивши відрахування на 9 відсотків. Від сільгоспвиробників надійшло понад 49 мільйонів гривень.

Зокрема, представники малого і середнього підприємництва м. Запоріжжя сплатили 60,8 мільйона єдиного податку, м. Мелітополь, Мелітопольського і Веселівського районів – 16,7 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 13 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 10 мільйонів, майже стільки ж сплатили ФОПи і аграрії Пологівського, Більмацького та Розівського районів. Від токмацьких і чернігівських платників надійшло 8,4 мільйона, василівських та михайлівських – 7,8 мільйона, енергодарських, кам’янсько-дніпровських та великобілозерських – 7 мільйонів, якимівських і приазовських – 5,5 мільйона тощо.

Усього в Запорізькій області за спрощеною системою оподаткування працюють понад 70,8 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб, 8,5 тисячі СГД-юридичних осіб та дві тисячі агровиробників.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області