Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП №6 від 20.02.2020р.

Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП №6 від 20.02.2020р.

Друзі! У четвер, 20 лютого,  виходить у світ черговий випуск  Запорізької обласної газети «Правда ЗП» громадської організації «Клуб друзів   «Запорізької правди», в якому йтиметься про  важливі події у житті  мешканців нашої області.

             Нова газета виходить тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ  рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

 

Нинішній наш випуск виходить у світ у День вшанування  Героїв Небесної Сотні. Найбільш трагічні події в історії Революції Гідності  сталися в Києві 18-20 лютого 2014 року.  І саме 20-е лютого 2014-го року стало  переломною датою. Того дня вже о 9-ій ранку  протестувальники в Києві перейшли в активний наступ, відбили Стеллу на Майдані і дуже швидко почали тіснити силовиків. Герої Майдану змінили хід історії. Збережемо пам’ять про них для прийдешніх поколінь!

А ще  ми інформуватимемо своїх читачів про  таке.

Мова-зброя!  Чому?  Напевне, тому що україномовним легше протистояти пропаганді окупантів, вважає програміст Олесь Штефчук.  21 лютого відзначатимемо  День рідної мови. Будьмо разом! Спілкуймося українською!

Піднімаємо й  важливі соціальні проблеми.

Про перерахунки, зміни, про роботу з осучаснення пенсій, а також нові електронні послуги дізнайтесь із розмови з начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світланою Жмурко.

У традиційній рубриці «Економічний лікнеп» розкажемо  все про податки в Україні: хто, за що і скільки платить державі.

Подаємо й  корисну ужиткову інформацію.

Запорізька студія рисунка при обласному осередку спілки художників України – тут можна не тільки навчитися малювати, але й зануритися у насичене подіями культурне життя. Деталі у нашій публікації в рубриці «Культура і життя»

Також спонукаємо вас замислитися над майбутнім нашої країни

Які вони, молоді українці, і чого очікувати від них? Про це дискутували фахівці – соціологи, політологи, психологи, громадські діячі  на конференції в Українському кризовому медіа-центрі. Про результати дискусії читайте у рубриці «Дорогу молодим!»

А у  традиційній  рубриці «Дивина тижня»   ми   здивуємо  своїх читачів розповіддю про …  справжній аристократичний бал для запоріжців.

Також  саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  найповніша тижнева програма  телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення, цікавий кросворд   та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Правди ЗП» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 099-079-28-46.