А ВОНА – БОГИНЯ!

А ВОНА - БОГИНЯ!

У

Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулася вистава «А вона-Богиня!», яку підготували актори форум-театру «Я тебе чую»

  Про що вистава?

  Героїні – п`ятеро жінок, і кожна з них – Богиня, на свій лад, звичайно. В одній сцені задіяний чоловік, який грає водія маршрутки.

  Конфлікти у сім`ї, у транспорті, на роботі… Кожного дня ми стаємо свідками, а іноді й учасниками чогось подібного.

  Як убезпечити себе і попередити подібні ситуації?

Варіанти вирішення конфліктів пропонують глядачі.

Цього разу в залі чоловіків і жінок було приблизно порівну.

Присутні з ентузіазмом обговорювали  ситуації, які створили героїні, при цьому ретельно досліджуючи причини такої поведінки. Більше того, глядачі, які заміняли акторів, грали дуже талановито  та із запалом.

  Олена, що вийшла, аби створити свій образ вчительки Людмили Іванівни, прийняла на себе шквал глядацьких запитань, бо ті, що сиділи в залі, просто забули, що то не акторка, а просто глядачка, яка грає свою версію.

  Ситуації, відтворені у виставі, – типові та часто виникають у житті. Коли іншу учасницю після того, як вона зіграла роль невістки, спитали: «Як ви себе почуваєте у цій ролі?», вона відповіла : «Нормально, я так живу».

  Треба віддати належне майстерності джокера Лариси Головко, яка дуже вміло корегувала захід, обходячи гострі кути і спонукаючи людей висловлювати свою думку, виходити на сцену і грати.

 Скільки людей, стільки й думок!

«У форум-театрі не дається оцінка правильності чи неправильності того чи іншого варіанту. Глядачі виробляють різні стратегії, які можуть знадобитися у повсякденному житті», – Світлана Чучко, актриса форум-театру.

 Жваве  обговорення ситуацій, гумор, приклади з власного життя – і 2 години спливли непомітно.

 Індикатор успіху вистави – це те, як розходяться глядачі.

 Якщо не поспішають (а на годиннику вже о пів на дев`яту вечора), стоять у вестибюлі та обговорюють – це означає, що вистава сподобалась і зачепила.