У селі Широке Широківської громади відбулось відкриття двох нових об’єктів – футбольного поля зі штучним покриттям та бізнес-хабу.

У селі Широке Широківської громади відбулось відкриття двох нових об’єктів – футбольного поля зі штучним покриттям та бізнес-хабу.

Одразу дві неймовірні події: відкриття футбольного поля та Бізнес Хабу в селі Широке.

Розділити радість свята зібралось майже все село: діти, молодь, жителі, керівництво громади, представники обласної влади, старости, депутати – всі, хто разом і для кого ми реалізовували ці проєкти.

Голова нашої громади Denis Korotenko наголосив: “Все що ми робимо – для дітей. Наш пріоритет зробити все можливе для того, щоб вони займалися спортом та вели здоровий, активний спосіб життя. Молодь, діти – це майбутнє громади! У наших планах – збудувати нові, сучасні футбольні поля при кожній школі”.

Також голова висловив подяку Запорізькій облдержадміністрації за успішну спільну реалізацію проєкту і підряднику за те, що його фірма вчасно та якісно виконала роботи. Спасибі всім, хто доклав зусиль для того, щоб ці такі важливі для нашої громади проєкти стали реальністю!

Начальниця Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації Natalia Vlasova звернула увагу, що наша громада – найактивніша в Запорізькому регіоні та охоча до змін. Саме тому таке партнерство дає видимі реальні результати, які якісно покращують життя жителів. І реалізація таких важливих для людей інфраструктурних проєктів триватиме у майбутньому.

Голова Запорізької обласної федерації футболу Межейко, Виктор Иванович та представник підрядної організації Alexandr Onischenko з нагоди свята подарували школі футбольні м’ячі – велика подяка за підтримку та цінні подарунки для наших дітей!

Дітлахи не можуть дочекатись потепління, щоб скоріш пограти та випробувати новий майданчик! Дитячі усмішки, радість і великий торт для дітей – сьогодні святкуємо всією громадою чергову спільну перемогу!

Це поле буде доступним і для дорослих. Усі охочі зможуть БЕЗКОШТОВНО пограти у футбол та корисно провести своє дозвілля.

І одразу після поля відбулось відкриття першого Бізнес Хабу у Широківській громаді.
Приміщення знаходиться у Центрі дозвілля села Широкого. Цей багатофункціональний простір оснащенно усім необхідним сучасним приладдяя для підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу.

Бізнесмени-початківці тут можуть безкоштовно працювати, вести ділове листування, проводити скайп-наради, ділові перемовини з потенційними та діючими партнерами – тут є кілька нових комп`ютерів, ноутбук, проектор, принтер зі сканером, нові меблі та окрема кімната для конференцій та нарад з мобільними меблями, які переформатовуються під будь-які потреби ділового спілкування.

Депутат Запорізької обласної ради і голова Постійної комісії з питань економічного розвитку інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Людмила Любим наголосила, що такий простір для сіл – явище доволі рідке, але Широківська громада впевнено крокує вперед та продовжує розвивати свій край на краще.

Також вона запевнила, що такий простір надає нові можливості для розвитку бізнесменів з досвідом та молодих стартаперів (новачки, що тільки-но починають свій бізнес). Свою допомогу і фахове плече їм завжди готові надати наші менеджери Агенція розвитку Широківської громади, спеціалісти юридичного та земельного відділу.

Оскільки це багатофункціональний простір – функції бібліотеки збереглись. Тому Бізнес Хаб – це приміщення і для жителів різного віку, які не є підприємцями: тут вони можуть спілкуватись, проводити час, користуватися інтернетом для навчання та саморозвитку, читати сучасні, яскраві книжки та грати у цікаві настільні ігри.
Бізнес Хаб – не єдине приміщення, яке зазнало реконструкції у центрі дозвілля села Широкого – тут оснащено туалет (якого тут ніколи раніше не було), тут реконструйовано вестибюль центру, вхід оснащено пандусом для зручності молодих мам та людей з інвалідністю, є навіс і оновлено сходи.

Все це робиться для покращення вашого життя тому насолоджуйтесь, користуйтесь цими просторами у повсякденному житті та долучайтесь до майбутніх проєктів!
Ми щасливі творити зміни разом, ми радіємо створенню нових можливостей для вас, наші дорогі жителі!
До нових приємних днів. Разом ми зможемо все! Далі буде!

Коваленко Антон, Юлія Завада