Концерт “Пам’яті героїв небесної сотні” зібрав у Запорізької обласній бібліотеці для юнацтва тих, кому не байдуже

Концерт "Пам'яті героїв небесної сотні" зібрав у Запорізької обласній бібліотеці для юнацтва тих, кому не байдуже

20 лютого – сумна дата для кожного справжнього українця останні шість років. Сьогодні ми згадуємо загиблих героїв Майдану 2014 року.

 Саме їм присвятили свій концерт викладачі та учні ЗДМШ №3 “Пам’яті героїв небесної сотні” в Запорізької обласній бібліотеці для юнацтва.

У читальній залі людно. Завітали до бібліотеки і студенти 1 курсу ЗМК ЗНУ.

Лунає музика Скрябіна, Скорика, народні та авторські пісні. Музиканти змінюють один одного.  Артур Малько – викладач класу гітари співає свої пісні про героїв, про рідне Запоріжжя,  викладач естрадного вокалу  Лілія Снагустенко  – пісню «Мальви» – про мати, яка так і не дочекається свої діточок , юна співачка Діана Резнікова вразила гостей чарівним виконанням народних пісень, а викладач Віктор Гребенік взагалі зробив попурі з відомих народних пісень і йому підспівували всі слухачі в залі.

Присутні знаходяться  під враженням від віртуозного виконання артистів і в той же час схвильовані від душевної, дуже тонкої передачі настрою  музикою,  усвідомленням трагічності цієї дати. На стіні змінюються кадри з фотографіями героїв Небесної сотні. Хвилиною мовчання  вшановують пам’ять загиблих. Хвилююче розповідає про трагічні події лютого 2014 р.  ведуча концерту – Наталія В’ячеславівна Рогова (заступник директора ЗДМШ № 3). Досвідчені  педагоги та починаючі виконавці музичної школи разом створюють патріотичну атмосферу заходу.

Дуже вразили гостей маленькі співаки – Ганночка Котенко та  хор хопчиків  – «Мрійники».  Останні зворушливо заспівали разом зі своїм викладачем Віктором Гребеніком пісню про «Хлопчіків- укропчиків»( автор слів –  В. Гребенік, музики – М. Євстаф’єва) .  І після концерту слухачі дізналися, що це дебют нової пісні, яка незабаром вийде у Києві разом з іншими творами Віктора  Гребеніка і  Міли Євстаф’евої у збірці «Хто наспівує мені?»!

Захід організовано в рамках реалізації проекту “Мобільна школа молодого патріота ” Я так думаю”.