Бліц-опитування: Чи існують якісь речі, за які не можна вибачати близьку людину? Як треба просити вибачення, якщо винен?

Бліц-опитування: Чи існують якісь речі, за які не можна вибачати близьку людину? Як треба просити вибачення, якщо винен?

Фелікс, майстер з ремонту електроніки:

– Наприклад, я б не зміг вибачити зраду , бо дуже емоційно реагую на такі речі, хоча мені такі речі пробачали, а я ось не можу. Якщо винен і щиро шукаєш, як  виправити власну провину, то прийди і  чесно розкажи про це.

Віра, прибиральниця:

-Мабуть, немає чогось такого, за що  я не змогла  б вибачити близьку людину. Інша річ, якщо людина робить підступні вчинки й навіть  не намагається змінитися на краще, то я хоч і вибачу її, але залишитися поруч не зможу.

Інна, секретарка-референт:

-Не існує простої відповіді  на це питання. Бо є багато випадків і різних ситуацій, кожен випадок потребує окремого розгляду. Наприклад, власну дитину я вибачу, що б вона не зробила. Так само відносно батьків. А от з чоловіками все дуже індивідуально. Просити пробачення якщо сам винен-це дуже просто, щиро і від душі.

Володимир, приватний підприємець:

-Це залежить від ситуації і від людей. Колись я не пробачив кохану  жінку за зраду, а зараз вже  не певен, що зробив правильно. Коли я відчуваю власну провину, то намагаюсь знайти потрібні слова , створити певну обстановку, щоб далі  добрими і гарними вчинками налагодити стосунки.

Марія, бібліотекарка:

-Впевнена, що близьких людей треба завжди прощати, просто тому,  що це близькі люди. Намагаюсь вибудовувати власне життя і стосунки з близькими людьми так,  щоб не було почуття провини