Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП від 27.02.2020р.

Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП від 27.02.2020р.

Друзі! У четвер, 27 лютого,  виходить у світ черговий випуск  Запорізької обласної газети «ПравдаЗП» громадської організації «Клуб друзів   «Запорізької правди», в якому йтиметься про  важливі події у житті  мешканців нашої області.

             Нова газета виходить тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ  рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

 

Нинішній наш випуск виходить у світ у дні скорботної річниці початку останньої визвольної війни України проти рашистських загарбників. Днем її початку можна вважати день, коли 8 російських військових вертольотів з Анапи з загарбниками на борту незаконно перетнули повітряний простір України і приземлилися в Севастополі 28-го лютого 2014-го року. Ми ж вважаємо днем офіційного  оголошення Росією війни Україні саме 1 березня 2014 року, коли російська  держдума  на чолі із зрадницею українського народу – головою ради федерацій федеральних зборів РФ  Валентиною Матвієнко (уроджена Тютіна із Шепетівки, що на Хмельниччині)   надала дозвіл  Путіну ввести війська  на НАШУ землю.

Знаємо, війна ще не закінчена. І нам ще буде непереливки. Але віримо, висока жертовність нашого народу   не намарно. Ми пам’ятаємо і шануємо своїх ГЕРОЇВ!

А ще  ми інформуватимемо своїх читачів про  таке.

Який, на вашу думку, рівень довіри до виконавчих та правоохоронних органів влади в нашій державі? Яку  оцінку ви б поставили  Уряду за його діяльність? Відповіді шукайте у нашій рубриці «Громадянське суспільство»

Піднімаємо й  важливі соціальні проблеми.

У рубриці «Експертна дискусія» пропонуємо аналіз провідних українських  знавців теми «Антикорупційна реформа: які висновки і подальші перспективи?». Сподіваємось, це зорієнтує наших читачів у вирі швидкоплинного чи не дуже, перебігу подій у цій царині.

Подаємо й  корисну ужиткову інформацію.

У рубриці «Освіта» викладаємо вичерпні  розповіді про провідні виші Запорізького краю. Адже вступна кампанія не за горами. Пропонуємо нашим читачам скористатися цією інформацією і обрати собі до душі.  

Також спонукаємо вас замислитися над майбутнім нашої країни

Через фокус «Історичного ракурсу» поглянемо на постать  видатного  українського козацького полководця Івана Богуна. Його неспокійний дух досі пекучим вогнем вривається в душі української молоді. 27 лютого, день виходу нашої газети у світ,  – день пам’яті Івана Богуна,  найвидатнішого козацького полководця  з оточення Богдана Хмельницького, полковника Кальницького (Вінницького), Подільського, Паволоцького, завзятого противника угод з Московією і Польщею.  Згадаємо його славетні подвиги во славу України!

А у  традиційній  рубриці «Дивина тижня»   ми   здивуємо  своїх читачів розповіддю про …  один з варіантів вибачення перед коханою, яке мона залишити просто на… стіні її під’їзду.

Також  саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  найповніша тижнева програма  телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення, цікавий кросворд   та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Правди ЗП» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 099-079-28-46.