Гвардійці на форумі «Жінки. Мир. Безпека»: жінки пліч-опліч з чоловіками

Гвардійці на форумі «Жінки. Мир. Безпека»: жінки пліч-опліч з чоловіками

У виставковому комплексі «Козак-палац» відбувся черговий форум «Жінки. Мир. Безпека» за участю коаліції «Запоріжжя 1325», в якому традиційно прийняли участь військовослужбовці військової частини 3029 Національної гвардії України.

Під час форуму обговорювалися питання впровадження та моніторингу Обласного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 засобами проектів громадських організацій із залученням представників сектору безпеки та оборони.

До заходу також залучили представників Міністерства соціальної політики України, Офісу Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, представників органів обласної та місцевої влади, міжнародних та громадських організацій, поліції, Збройних Сил України.

         Молодший сержант Анастасія Ковтун, яка є командиркою відділення бойового підрозділу військової частини 3029, виступила у рамках дискусійної панелі перед учасниками форуму та розповіла власну історію перебування на військовій службі, навчання та особливості її професії, яка ще донедавна вважалась суто чоловічою.

         Своїм прикладом Анастасія Ковтун продемонструвала присутнім спроможність обіймати військові посади та служити українському народу нарівні з чоловіками.

#3029NGU