Козацький бард заспівав у обласній бібліотеці

Козацький бард заспівав у обласній бібліотеці

Концерт козацького барда  Володимира Козеровського відбувся  в обласній бібліотеці.

Слово «бард» кельтського походження, одночасно поет і співак у древніх кельтів. Бардівське виконання поезії музики, співу – це заворожуюче мистецтво. 

Володимир Козеровський оголошує, що першу пісню «Батько» він присвячує Т.Г. Шевченку, якому 25 лютого виповнюється річниця. Зала затаїла дихання, починається концерт. «Батько» звучить величаво і монументально – достойно великого Шевченка. Концерт тривав більше двох годин, бард Козеровський виконав десятки пісень, більшість з яких – авторські і його друзів по творчості. Мистецтво поезії, музика гітари і вокалу постають багатим  живописним виконанням. В захопленні літні люди кричали «браво!» і зривались овації. Звучали на «біс» українські народні пісні «Українська хата» («буде вічно стояти на землі»), «Верба», на якій родяться груші і виноград, гумор і гротеск, художній свист і прекрасний баритон під гітару Володимира зривали в залі і захоплення, і сміх, і прохання повторити. Хто ж ті кельти, які створили чудове мистецтво бардів? Це – стародавній народ Європи, від Карпат до Британії, відомі з УІ ст. до н.е. , крім створення британської, німецької і французької цивілізацій, являються співтворцями української високо розвинутої середньовічної археологічної черняхівської культури ІІ-У ст. н.е. Поклонялись дубу і вогню, рікам і Сонцю.

            Варто звернути увагу і на аудиторію, яка  була присутня на концерті запорізького барда , – прийшли колишні вчителі, викладачі вузів, поети, художники, журналісти, працівники медіа. Одним словом, освічені люди – запорізька інтелігенція. Так хотілось, щоб такий концерт повторився найскоріше, але в компанії старшого і молодшого поколінь. Щасти тобі, козацький барде!