Ліки для артилеристів

Ліки для артилеристів

В рамках реалізації безстрокової благодійної акції на підтримку воїнів-захисників України, яку ініціювала наша газета “Запорізька правда” під егідою Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, головна редакторка Наталя Зворигіна привезла артилеристам пакунок з ліками.  Їх  передали студенти і викладачі  факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування (м.Київ). З цим прекрасним колективом запорізьких журналістів єднають довгі роки дружби і співпраці на підтримку воїнів-захисників України. Майбутні ветеринари із своїми наставниками проводять благодійні акції, кошти від яких витрачають на ліки для українських  воїнів. А запорізькі журналісти передають їх за призначенням у різноманітні військові підрозділи, які відвідують на волонтерських засадах.

От і нині протизапальні, антивірусні, знеболювальні, заспокійливі препарати, антибіотики, полівітаміни, зібрані студентами і викладачами від щирого серця для наших захисників, Наталя Зворигіна передала з рук в руки  медикам підрозділу 55-ої артбригади, що несе службу у Донецькому регіоні,  – лейтенанту медичної служби Ігорю Бовтуті та  молодшому сержанту, санінструктору  Карині Токар.

-Нині ми добре забезпечені необхідними лікувальними засобами. Втім, під час сезонну захворювань, як от тепер, навесні, потреба в них різко зростає. Тож ми щиро вдячні за таку допомогу, – зазначив Ігор Бовтута.- Особливо за знеболювальні для тих хлопців, які мають проблеми із опорно-руховим апаратом. Бо самі бачите, які навантаження у артилеристів, – бронік, автомат і повна викладка – це ще далеко не весь вантаж, який вони мусять  на собі носити,  тож навесні у них загострюються хвороби хребта і суглобів. Також  нині для нас актуальні противірусні препарати. Короновірусу не боїмося, але нежить і лихоманка часом декого з нас прихоплюють. Тож мусимо їм протидіяти.