Бліц-опитування:  Як змінилося ваше життя на карантині? Чи є у вас можливість дотримуватися самоізоляції?

Бліц-опитування: Як змінилося ваше життя на карантині? Чи є у вас можливість дотримуватися самоізоляції?

Олександр Глухов, художник:

-Ізоляція, звісно, потрібна, але мені треба працювати та заробляти на життя. Маю замовлення, тому вихожу на проспект, аби  писати картину на пленері. Ось маски, на жаль, не маю. Хоча може це і добре, бо заважатиме працювати.

Ірина Крикуненко, село Широке, бібліотекарка:

-На роботу зараз не ходимо, клуб закрито. Працюємо на городі, нудьгувати не маю часу. Чоловік працює в місті,  їх возять власним транспортом. Ну, а ми, якщо треба, в місто, добираємось на попутках. Телевізор не дивлюсь, тому настрій бадьорий.

Олександр Стельмах, тренер у комунальному закладі «Центр туризму» ЗОР.

– Дотримуюсь самоізоляції, виконую всі потрібні вимоги карантину. Але планую влітку нові цікаві  велосипедні походи та подорожі на човнах для дітей, які навчаються у нашому центрі.

Петро Кралев, село Лисогірка, краєзнавець:

– Ми навіть за хвіртку не виходимо. Все, що треба для життя,  у нас є вдома: кози, кури, гуси. Хліб також печемо самі. Пораємся весь день на городі, з виноградом багато роботи. На вихідні приїздять діти з міста допомогти по хазяйству. Якщо є вільна хвилина, то пишу статті по краєзнавству.

Ольга Горлова, завідувачка клубом, смт Кам’яне:

-Клуб, звісно, закритий, бо карантин, але життя не зупинилася. Зараз працюю у сільраді. Настрій досить бадьорий. У вільний час встигла посадити у себе на городі все, що треба. На жаль, ранню абрикосу прихватило заморозком, квіти осипалися усі.