Виділено 5 мільйонів гривень для відкриття реабілітаційного центру для дітей, хворих на туберкульоз

Виділено 5 мільйонів гривень для відкриття реабілітаційного центру для дітей, хворих на туберкульоз

 

  В місті Запоріжжя буде відкрито реабілітаційний центр для реабілітації дітей після лікування від туберкульозу.

В лютому цього року 20 громадських організацій Запорізької області, в тому числі Запорізький благодійний фонд «Єдність «за майбутнє» та міжфракційні депутатські групи «Рівні можливості» підписали звернення до депутатів, керівництва міста та області з проханням вирішити проблему реабілітації дітей після тривалого лікування – від 6 до 24 місяців та знайти можливість профінансувати програму реабілітації дітей, хворих на туберкульоз.  Запорізька область займає перше місце в Україні за рівнем захворюваності на туберкульоз серед дітей, тому ця проблема була надзвичайно гострою. Завдяки підтримці міжнародної спільноти в рамках гуманітарної допомоги Україні було відремонтоване приміщення реабілітаційного центру, в якому створено всі умови для ефективного навчання дітей та реабілітації  після лікування. Не вистачало лише коштів для відкриття цього центру.   

3 квітня на сесії Запорізької обласної ради було виділено 5 мільйонів гривень для початку роботи дитячого протитуберкульозного відділення № 2 (офіційна назва реабілітаційного центру).

 

 

 Оксана Дроздовська

 

Інформаційний матеріал підготовлено в рамках проекту «Просування участі жінок у політиці та протидія ґендерним стереотипам», який Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» реалізує в партнерстві з НДІ за підтримки Уряду Великої Британії через Фонд розвитку ефективного врядування.