Школа дебатів: розвиток критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму

Школа дебатів: розвиток критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму

 «Школа дебатів» від Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID Ukraine). У рамках програми запрошуються політичні та громадські лідери, експерти, представники політичних партій та усі майбутні кандидати у депутати до місцевих рад віком від 18 до 35 років до участі у навчальній програмі Школа дебатів.

Метою програми дебатів МРІ є розвиток потенціалу молоді та підвищення якості політичної дискусії, розвиток культури дебатів, критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму в Україні.

Учасники програми візьмуть участь у Школі дебатів де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою. Кожні дебати будуть присвячені різним питанням місцевої, загальнонаціональної та міжнародної політики.

📆 Дедлайн подачі – 9 червня 2020 року включно. Аплікаційна форма доступна за посиланням https://bit.ly/IRIDebates

Детальна інформація про подію за посиланням:

https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/shkola-debativ?fbclid=IwAR2QFdXQYQ_q7b1plmkLr-jgXW5RuD_pXu0B6e9MQeaNSpMdyIzlt-3dRFY