Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП № 25 від 02.07.2020

Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП № 25 від 02.07.2020

Друзі! У четвер, 2 липня,  виходить у світ черговий випуск  Запорізької обласної газети «ПравдаЗП» громадської організації «Клуб друзів   «Запорізької правди», в якому йтиметься про  важливі події у житті  мешканців нашої області.

             Нова газета виходить тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ  рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Боротьба за відродження газети «Запорізька правда» триває. У черговому  раунді судових перегонів, що відбувся 15 червня у Апеляційному господарському суді м.Дніпро,  творчому колективу газети вдалося здобути перемогу. Які позиції відстоювали журналісти і їхні громадські захисники? Хто встав на захист медійників? А хто намагався знищити газету? Деталі у «ПравдаЗП».

 

Нинішній наш випуск виходить у світ  напередодні Дня  родини. Справжнє щастя – мати хорошу дружну родину. Але таке щастя вимагає зусиль. Пропонуємо нашим читачам поміркувати про це.

 

Користуючись нагодою, нагадаємо, що передплатити нашу газету – її друковану версію можна в відділеннях поштового зв’язку та пунктах приймання передплати, у листонош на доставних дільницях.

Передплата з поточних місяців 2020 року на місцеві видання приймається до 25 числа кожного місяця, що передує передплатному.

          Наші передплатні індекси:

21707  –  пільгова передплата: 32,45 на 1 місяць;   97,35 грн на 3 місяці, 194,70грн на 6 місяців

            21708  – 37,45 на 1 місяць; 112,35 грн на 3 місяці, 224,70грн на 6 місяців.

 

            Також зауважимо, що віднедавна передплату на нашу газету в Укрпошті можна оформити і он-лайн. Достатньо лише пройти за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=94571?utm_source=banner&utm_medium=own&utm_campaign=izdateli_2045&utm_content=pravda_zp

 

 

Нагадаємо шанувальникам нашого видання і  про новий проект  газети – благодійний аукціон «Ідентифікація.UA».

Обласна газета ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» – єдине в Запорізькому краї  українськомовне видання регіонального рівня  «ПравдаЗП» потребує допомоги друзів. Долучайтеся  до нашого нового проекту – аукціон «Ідентифікація.UA». В рамках аукціону ми пропонуватимемо вироби hand made, виготовлені за всіма правилами  українського ужиткового мистецтва.

 Всі кошти, виручені за результатами аукціону, будуть направлені на розвиток видання «ПрадаЗП», його веб-порталу і сторінок у соціальних мережах, а також на реалізацію права Запорізької громади на вільний доступ до інформації і свободу слова щодо відродження у судовому порядку  газети «Запорізька правда» із 103-річною історією.

Наш новий  лот – лялька-мотанка «Большуха» – цей оберіг  символізує старшу жінку в родині – її мудрість,  вміння включати свої внутрішні знання, упевненість у собі, майстерність розпоряджатися  господарством, тримати все  в домі у порядку. Оберіг «Большуха» спонукає бути гідним керівником, авторитетом і прикладом для оточуючих. Власнику, чи власниці цієї ляльки-мотанки  «Большуха»  додає розуміння того, що він, чи вона, є хазяїном, чи хазяйкою свого життя.

Магічні деталі( елементи) оберегу: руки в боки ( авторитет); голова переходить у руки (елемент виконано із цільного лоскута натуральної білої тканини) – чіткість думок, узгодженість дій. підтримка роду; пояс – зібраність, відповідальність.

Лялька-мотанка «Большуха»  виготовлена у відповідній кольоровій гамі за всіма правилами обрядової ляльки під наставництвом  майстрині, психологині,  лялькарки-терапевтки  Світлани Ольфіренко. Використані тільки натуральні матеріали Розмір 20х35 см.

 Стартова ціна виробу – 350грн

 Зробити  ставку  можна протягом місяця   на сайті  нашого видання за посиланням : https://zp-pravda.info/2020/05/13/lialka-motanka-ptakh-shchastia/

Або зателефонувавши за номером: 098-447-29-36

 

А ще  ми інформуватимемо своїх читачів про  таке.

            Посилення карантину в регіонах запроваджує місцева влада, якщо три дні поспіль ситуація на території не відповідає критеріям, визначеним Урядом. Чого у цьому сенсі чекати жителям Запорізької області? Знайдіть відповідь у нашій газеті.

Піднімаємо й інші   важливі соціальні проблеми.

 Чим загрожує зловживання статусом безробітного? Служба зайнятості надає  роз’яснення щодо того, що є порушенням законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття і як можна уникнути небажаних ситуацій.

 

Також спонукаємо вас замислитися над питаннями  уроків, які подає нам життя та історія.

«Соціум утомився від війни. І це помітно. Але ми не маємо права забути  високу жертовність  тих, хто віддав за нашу незалежність своє життя. Вони наші  рідні люди», – вважає  Галина Гончаренко, волонтерка,  керівниця проекту «Солдатський привал» у Запоріжжі, мати загиблого Героя Михайла Гончаренка. Історію жінки, яка втратила на війні найдорожче – рідного сина, але встала у лави  волонтерів і пліч-о-пліч із посестрами і побратимами допомагає воїнам-захисникам Українии читайте у «ПравдаЗП».

 

Подаємо й  корисну ужиткову інформацію.

Що робити, якщо уникнути трудового спору не вдається? Кличте Національну службу посередництва і примирення. Рекомендує «ПравдаЗП». Деталі у рубриці «Правова допомога»

Залучаємо наших читачів і до корисного дозвілля

У нинішньому випуску розкажемо про народну артистку України Ніну Петрівну Шинкарук і порекомендуємо переглянути вистави за її участі у Запорізькому академічному музично-драматичному театрі ім.Магара.

 

А у  традиційній  рубриці «Дивина тижня»   її ведучий Олександр Максимов   здивує  своїх читачів розповіддю про концерт класичної музики для… кількох тисяч рослин. Де таке можна побачити? Читайте «ПравдуЗП»!

Також  саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  безкоштовні приватні оголошення, цікавий кросворд   та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Правди ЗП» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 099-079-28-46.