Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП №34 від 03.09.2020р.

Зустрічайте свіжий випуск ПравдаЗП №34 від 03.09.2020р.

Друзі! У четвер, 3 вересня,  виходить у світ черговий випуск  Запорізької обласної газети «ПравдаЗП» громадської організації «Клуб друзів   «Запорізької правди», в якому йтиметься про  важливі події у житті  мешканців нашої області.

             Нова газета виходить тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ  рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Боротьба за відродження газети «Запорізька правда» триває. Черговий  раунд судових перегонів у Господарському суді Запорізької області відбувся 12 серпня 2020 року. Про його результати ми неодмінно повідомимо наших вболівальників, щойно офіційно отримаємо рішення суду. Допоки, станом на 3 вересня, рішення суду ( суддя Тетяна Азізбекян) нам не надано.

 

Нинішній наш випуск виходить у світ  напередодні 8 вересня –  Міжнародного дня солідарності журналістів.

У переддень Міжнародного дня солідарності журналістів дізнайтеся, як «Запорізька правда» бореться за збереження видання зі 103(!)- річною історією. І хто саме нас підтримує. А хто – хоче знищити наше видання.

 

Принагідно  нагадаємо, що передплатити нашу газету – її друковану версію можна в відділеннях поштового зв’язку та пунктах приймання передплати, у листонош на доставних дільницях.

Передплата з поточних місяців 2020 року на місцеві видання приймається до 25 числа кожного місяця, що передує передплатному.

          Наші передплатні індекси:

21707  –  пільгова передплата: 32,45 на 1 місяць;   97,35 грн на 3 місяці, 194,70грн на 6 місяців

            21708  – 37,45 на 1 місяць; 112,35 грн на 3 місяці, 224,70грн на 6 місяців.

 

            Також зауважимо, що віднедавна передплату на нашу газету в Укрпошті можна оформити і он-лайн. Достатньо лише пройти за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=94571?utm_source=banner&utm_medium=own&utm_campaign=izdateli_2045&utm_content=pravda_zp

 

 

Нагадаємо шанувальникам нашого видання і  про новий проект  газети – благодійний аукціон «Ідентифікація.UA».

Обласна газета ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» – єдине в Запорізькому краї  українськомовне видання регіонального рівня  «ПравдаЗП» потребує допомоги друзів. Долучайтеся  до нашого нового проекту – аукціон «Ідентифікація.UA». В рамках аукціону ми пропонуватимемо вироби hand made, виготовлені за всіма правилами  українського ужиткового мистецтва.

 Всі кошти, виручені за результатами аукціону, будуть направлені на розвиток видання «ПрадаЗП», його веб-порталу і сторінок у соціальних мережах, а також на реалізацію права Запорізької громади на вільний доступ до інформації і свободу слова щодо відродження у судовому порядку  газети «Запорізька правда» із 103-річною історією.

Наш новий  лот – лялька-мотанка «Большуха» – цей оберіг  символізує старшу жінку в родині – її мудрість,  вміння включати свої внутрішні знання, упевненість у собі, майстерність розпоряджатися  господарством, тримати все  в домі у порядку. Оберіг «Большуха» спонукає бути гідним керівником, авторитетом і прикладом для оточуючих. Власнику, чи власниці цієї ляльки-мотанки  «Большуха»  додає розуміння того, що він, чи вона, є хазяїном, чи хазяйкою свого життя.

Магічні деталі( елементи) оберегу: руки в боки ( авторитет); голова переходить у руки (елемент виконано із цільного лоскута натуральної білої тканини) – чіткість думок, узгодженість дій. підтримка роду; пояс – зібраність, відповідальність.

Лялька-мотанка «Большуха»  виготовлена у відповідній кольоровій гамі за всіма правилами обрядової ляльки під наставництвом  майстрині, психологині,  лялькарки-терапевтки  Світлани Ольфіренко. Використані тільки натуральні матеріали Розмір 20х35 см.

 Стартова ціна виробу – 350грн

 Зробити  ставку  можна протягом місяця   на сайті  нашого видання за посиланням : https://zp-pravda.info/2020/05/13/lialka-motanka-ptakh-shchastia/

Або зателефонувавши за номером: 098-447-29-36

 

А ще  ми інформуватимемо своїх читачів про  таке.

У полоні окупантів досі перебувають 235 українців. Про це повідомила пресслужба СБУ. Що робиться для їх визволення? Про це – у рубриці « Війна триває».

 

Піднімаємо й інші   важливі соціальні проблеми.

Паліативна допомога – це забезпечення максимально можливої якості життя пацієнтів з важкими невиліковними захворюваннями та членів їхніх родин. Хто може розраховувати на таку підтримку від держави і як її отримати. Читайте  у нашій газеті.

Також спонукаємо вас замислитися над питаннями  уроків, які подає нам життя та історія.

Що робив Далай Лама в Атманаї? Про унікальний проєкт розвитку рідного села і зеленого туризму розкаже  його ініціаторка,  ідейна натхненниця  і керівниця  – Галина Карабут,  методист, вчитель вищої категорії Атманайської ЗОШ І- ІІІ ступенів рубриці «Знай і люби свій край»

 

Подаємо й  корисну ужиткову інформацію.

Де розпочати і як розвивати кар’єру молодій людині на Запоріжжі? Про це дізнайтесь із нашої газети в рубриці «Так живемо»

Залучаємо наших читачів і до корисного дозвілля

Які секрети відкрили юним меломанам у Запорізькій обласній філармонії? Читайте у нашій традиційній рубриці «Мистецькі обрії»

 

А у  традиційній  рубриці «Дивина тижня»   її ведучий Олександр Максимов   здивує  своїх читачів розповіддю  про … дивне металеве створіння. Що це і де його модна побачити? Читайте «ПравдуЗП»!

Також  саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  безкоштовні приватні оголошення, цікавий кросворд   та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Правди ЗП» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 099-079-28-46.