Обурює Доля «Запорізької правди» депутатів облради не хвилює

Обурює Доля «Запорізької правди» депутатів облради не хвилює

Сьогодні, 1 жовтня, згідно  відповідного розпорядження голови Запорізької облради Григорія Самардака, опублікованого на сайті органу місцевого самоврядування, мала б  відбутися 39-та позачергова сесія. Але через короновірус у котрогось з учасникі процесу її відмінили.

 На черзі денній передбачалися  близько півсотні питань. Серед них – кадрові, господарчі, внесення змін до чинних обласних програм тощо.

Серед іншого на сесії планують ухвалити клопотання до Верховної Ради щодо перейменування колишнього райцентру Більмак у Кам’янку. Свого часу наша газета приділила цій ситуації достатньо уваги, підтримавши місцевих жителів у їх прагненні самостійно обрати назву свого населеного пункту.

Також будуть розглянуті питання передачі мисливських угідь, зокрема,  понад 3000 гектарів землі лісгоспів планується передати ТОВ “Мотор-Січ Руна”, афілійованому з В’ячеславом Богуслаєвим.

Окрім цього, депутати облради готуються визначити пріоритетні напрямки фінансування галузей та об’єктів капбудівництва у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету та заслухати звіт тимчасової контрольної комісії обласної ради щодо  ситуації у Запорізькому регіональному фтизіопульмонологічному центрі.

У наших народних обранців є діло навіть до необхідності провести вибори на низці територій Донбасу, підконтрольних Україні, де ЦВК вирішила їх не проводити.

Перейматимуться депутати також питаннями етики й моралі. Зокрема, підготували  для наступників Кодекс депутатської етики та  проєкт рішення для захисту моральності жителів Запорізької області.

 Такий  цинізм  народних обранців, чиї дні вже полічені,  по відношенню до своїх наступників і найбільше – по відношенню до своїх виборців просто зашкалює. Люди, які дозволили собі знищити єдине в  області українськомовне видання регіонального рівня із 103(!) річною історією – газету «Запорізька правда», не виконують закони України, порушуючи основний закон – Конституцію, не виконують рішення судів ( а за це мають нести покарання – позбавлення волі на термін від 8 років із конфіскацією майна!). – тепер намагаються заборонити всім нам «колупатися пальцем в носі».

Прізвища всіх, хто був учасником знищення «Запорізької правди», ми невдовзі опублікуємо. Виборці мають знати своїх «героїв» в обличчя. Шановні друзі «Запорізької правди», шукайте їх у виборчих списках на місцеві вибори -2020 і вчиняйте так, як підкаже вам ваша совість.

 

Наталя Зворигіна.

в.о. головного редактора КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР