Протягом січня–вересня 2020 року аудитори Запоріжжя забезпечили відшкодування втрат на суму  понад 53 млн гривень

Протягом січня–вересня 2020 року аудитори Запоріжжя забезпечили відшкодування втрат на суму понад 53 млн гривень

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень-вересень 2020 року забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму
понад 53млн  гривень.

Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 96 управлінських рішень та врахували 42 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів. Від впровадження наданих аудиторами пропозицій (рекомендацій) отримано економічний ефект у сумі 45,4 млн гривень.

Аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 21 заходу державного фінансового контролю, розпочато 15 досудових розслідувань, вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю.

За вчинені порушення бюджетного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 47 осіб, 4 – до матеріальної та 16 – до дисциплінарної.

 До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 10 випадках застосований такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами. Направлено 6 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства на суму 3,6 млн гривень.

Повернуто одержувачами бюджетні кошти, використані не за цільовим призначенням, у сумі 1,1 млн гривень.

 

Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області