Жалюзі — недороге та дуже практичне рішення

Жалюзі — недороге та дуже практичне рішення

Внутрішні жалюзі

Горизонтальні жалюзі, як внутрішні, так і зовнішні, повертаються через роки забуття, і їх дедалі частіше можна побачити у сучасних інтер’єрах. Безсумнівно, вони залишаються незамінним декоративно-функціональним елементом. Вони підходять для будь-якого типу обробки стін, а їх додатковою перевагою є можливість замовлення повністю персоналізованого рішення. Індивідуальні жалюзі в Запоріжжі — прекрасна альтернатива пилопоглинаючим шторам. Завдяки використовуваним матеріалам їх можна дуже швидко та ефективно очистити, не знімаючи всю конструкцію. Той, хто цінує комфорт, зручність та елегантність, знайде в інтернет-магазині https://nikoss.com.ua/ukr/index.html рулонні штори та жалюзі з урахуванням своїх потреб. Ціни надзвичайно конкурентоспроможні та повністю адекватні якості товару.

Зовнішні жалюзі

Зовнішні жалюзі на замовлення — це елементи покриття вікон, які можуть бути виготовлені з алюмінію, тканини, ПВХ та дерева. Перевагою персоніфікованих рішень є можливість пристосувати розмір до індивідуальних потреб, що є особливо цікавим варіантом для власників вікон з нестандартними розмірами. Незалежно від обробки та використовуваної конструкції, роль віконних жалюзі полягає у контролі інтенсивності світла без повного підняття жалюзі, а також у забезпеченні високого ступеня естетичності та природної краси.

Функціональність та комфорт

У енергоефективних та пасивних будівлях із південного боку встановлюються великі скляні вікна, і через це у приміщеннях може бути забагато сонячного світла. У даному випадку використання жалюзі захищає від надмірного освітлення, а також створює відчуття приватності.

Варто зазначити, що жалюзі забезпечують ефективний тепловий захист і допомагають в роботі кондиціонера. Між поверхнею ламелі та склом створюється тепловий бар’єр, тобто маса повітря, що уповільнює тепловіддачу. Завдяки цьому при температурі 35 ° C на вулиці можна знизити температуру всередині будівлі до 10 ° C.

Основні переваги жалюзі:

  • легка та проста алюмінієва конструкція;
  • захист та терморегуляція;
  • висока якість лакового покриття;
  • плавне управління.

Тканинні ролети та рулонні штори

Тканинні ролети та рулонні штори — це класичний та дієвий спосіб правильного регулювання рівня освітленості в кімнаті. Їх використання особливо ефективне влітку. Тоді вони допомагають знизити температуру в будинку і забезпечують тінь та належний тепловий комфорт. Їх конструкція успішно замінить звичайні штори та гардини. Крім того, невидима система кріплення підкреслить сучасний стиль приміщення.