Вам цікава робота аудитора – є можливість реалізувати себе

Вам цікава робота аудитора - є можливість реалізувати себе

Ви кваліфікований економіст чи молодий спеціаліст – випускник вишу за цією спеціальністю і сьогодні готові працювати в органі державного фінансового контролю – тоді у вас є шанс працевлаштуватися у м. Запоріжжі.

Ви отримаєте не лише можливість реалізувати себе у престижній професії на державній службі, а й матимете гідну стабільну зарплату, соціальний пакет, що є суттєвим у наш час, коли мова заходить за лікарняні, відпустки, матеріальні допомоги і т.д.

Окрім того, робота в Управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області – це, насамперед, праця у молодому, згуртованому колективі, де є можливість кар’єрного зростання, де вміють не лише трудитися, а й змістовно відпочивати, оздоровлювати дітей.

У колективі державних аудиторів склалися гарні традиції, працюють подружжя, є сімейні династії. А це свідчить не лише про затребуваність професії, а комфортні умови, гарний мікроклімат.

Східний офіс Держаудитслужби оголосив конкурс на заміщення вакантних посад (за посиланням http://zp.dasu.gov.ua/ua/plugins/userPages/28) і ви зможете взяти участь у ньому. Ви амбітні і готові працювати в Управлінні, тоді за телефоном (097) 923 86 01 чекають  на ваш дзвінок.

Пресслужба  Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.