Козацькі забави Запорізького Пласту

Козацькі забави Запорізького Пласту

 Національна скаутська організація Пласт Запорізької округи, влаштувала  для своїх учасників трьоденний вишкіл. Захід відбувся на о.Хортиця. Пластуни жили у наметах, готували на багатті український борщ, плов, трав’яний чай, інші смаколики, тренувалися у скелелазінні, вчилися надавати медичну допомогу,  орієнтуватися на місцевості, опановували байдарки. А ще звісно багато  спілкувалися між собою та знайомилися із пластунами з Миколаїва та Черкас. Їх осередки теж брали участь у вишкілу.

Завітала до пластунів волонтерка та  ветеранка ЗСУ, наша відома снайперка Юлія Матвієнко, зустріч з якою мала величезний відгук у юних серцях. З захопленням пластуни слухали розповіді про війну. Також Юлія влаштувала великий та змістовний майстер клас з маскування на місцевості.

Культурна програма заходу складалася   із виступу музичного колективу  «Бандерштат»  у суботу ввечері.

Нагадаємо, Національна скаутська організація Пласт налічує сторічну історію. Одним з засновників Пласту в Україні був син Івана Франка- Петро. Головний напрямок організації є патріотичне виховання молоді. Справжній пластун служить лише Богові та Україні. Пластунами були такі особистості як Степан Бандера, Роман Шухевич, Квітка Цісик .

Олександр Максимов