Студентів залучають до волонтерства

Студентів залучають до волонтерства

Поширити інформацію про кращі практики у сфері благодійництва БФ «Карітас Запоріжжя» та з метою розширення волонтерської спільноти фахівці благодійного фонду організували чергову зустріч зі студентською молоддю.

На ознайомчу онлайн-зустріч з фахівцями проєктів «Простір підтримки» та «Підтримка дітей і молоді з інвалідністю» БФ «Картітас Запоріжжя» були запрошені майбутні медики – студенти  1-2 курсу факультету «Медицина», «Фізична терапія, ерготерапія» Запорізького державного медичного університету.

Медичні працівники завжди були і є взірцем доброти, людяності та милосердя. Тому серед студентів медичних закладів волонтерський рух набуває популярності.

Під час демонстрації презентаційного матеріалу щодо набутого досвіду роботи у волонтерському напрямку благодійного фонду, учасники мали можливість наочно побачити результати втілення  благодійних ініціатив, які спрямовані на прояв людяності, посилення солідарності та взаємодопомоги в українському суспільстві.

Локальна менеджерка проєкту, орієнтованого на забезпечення підтримки родин, які виховують дітей та молодь з інвалідністю, п.Сузанна Бухвак в ході  спілкування познайомила слухачів із започаткованою ініціативою «Друг для друга». Такі ініціативи формують високі моральні цінності та духовну потребу допомагати тим, хто цього потребує.

Результатом зустрічі стало виявлення бажання студентів-волонтерів долучитися до волонтерського руху Запоріжжя на базі благодійного фонду Карітас, та обговорення можливості допомоги у реалізації програм дитячого центру Карітас Запоріжжя.