«Запорізькі хроніки: точка напруги» - новий медіапроєкт «Запорізької правди» на YouTubeПроекти
Реалізувати проєкт плануємо найближчим часом. Наразі тривають підготовчі роботи.
Інофрмаційно-аналітична програма «Запорізькі хроніки: точка напруги» - плановий проєкт нашого медіа. Він покликаний надавати жителям Запорізької області оперативну, аналітичну та достовірну інформацію про ключові події в регіоні, пояснювати складні питання зрозумілою мовою та сприяти громадському діалогу щодо важливих проблем і рішень, забезпечувати глибокий розбір тем, що хвилюють людей, збирати коментарі від місцевих посадовців, експертів, активістів, військових, бізнесменів.
Фішкою проєкту стане універсальна ведуча, яка подаватиме інформацію одночасно голосом і мовою жестів.
Цей медіапроєкт стає реальністю, завдяки навчанню для медіаменеджерів, організованомут Київькою медіашколою. Авторка цих рядків захистила свій медіапроєкт і здобула сертифікат Київської медіашколи, завершивши 9-місячний курс «Основи локальної журналістики» у коготрі керівників і менеджерів 20 локальних українських медіа . Десь вивчала, а десь розширювала і підсилювала раніше набуті знання і навички з журналістики і створення мультимедіа, розслідувань та воєнного репортажу, журналістики правосуддя та рішень з управління редакціями, створення робочих процесів, SEO і застосування штучного інтелекту.
Цей курс «Основи локальної журналістики» для журналістів із української глибинки ініціювала і організувала, була його незмінною і невтомною кураторкою Ангеліна Карякіна (Angelina Kariakina) з Kyiv Media School.
Також щиро дякуюOlena Myhashko за системну адміністративну роботу і турботу про команду.
Окрема подяка моїй персональній менторці Anastsiia Korinovska за прискіпливістьі наполегливість.
На випускному нас вітав Гільєрме Канела, директор відділу з питань доступності цифрових технологій, політики у сфері цифрових технологій та цифрової трансформації ЮНЕСКО (UNESCO). Він зазначив: «Разом із Media Development Foundation ми реалізували декілька курсів для медійників, у межах яких 60 журналістів/-ок отримати сертифікати. Ми маємо честь підтримувати ініціативи, які зміцнюють навички журналістів/-ок, оскільки їхня робота має життєво важливе значення для надання точної, своєчасної та надійної інформації громадськості».
«Проєкт Kyiv Media School – передова ініціатива, спрямована на реформування журналістської освіти в Україні» розроблено та реалізовано ГО Media Development Foundation у співпраці з UNESCO Ukraine та за підтримки Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine. Програма є частиною ширших зусиль ЮНЕСКО щодо підтримки безпеки журналістів і свободи слова в Україні.
Нинішній курс — більше, ніж просто навчання. В умовах війни, закриття 300(!) медіа й знищення журналістики як професії — це радше спосіб чинити опір.
Відтепер ще 20 українських медіа озброєні інноваційними інформаційними технологіями і небезпечні для ворога, але лагідні і зрозуміліші для своїх аудиторій! Тримаймося! Пильнуймо себе і Україну!