- Запорізький край – це втілення нерозривного взаємозв’язку минулого, сучасного і майбутнього, а Запоріжжя - унікальне місто, громадяни якого віками виховувались на найкращих традиціях волелюбного запорізького козацтва, української культури і свободи творчості.Саме ця ідея надихнула нас на створення 5-ти комплектів подіумного жіночого вбрання, в якому поєднались національні мотиви, класичний стиль і сучасні тренди. Всі вироби колекції об’єднані загальною дизайнерською тематикою щодо використаних матеріалів, кольорових сполучень, силуетних форм, базових конструкцій, оздоблення. Однак, кожен виріб має свій неповторний характер! –зазначила одна із авторок колекції-заступниця директора училища Наталія Бабаєва.
Сукні, блузи та брюки виконані з льону-габардину та атласу пастельних тонів у гармонійній колаборації з вишуканими принтами, на яких відображені історичні та культурні перлини міста – історико-культурний комплекс "Запорозька Січ" на острові Хортиця, проспект Соборний, романтичні водограї.
Родзинкою кожного виробу колекції є їхнє оздоблення оригінальним орнаментом, що створений за допомогою комп’ютерної вишивки та друку на тканині. До того ж, друковані малюнки на тканині містять елементи ручної вишивки. У вишивках використана українська національна символіка, а саме: мальва – символ любові до землі, народу, рідного дому; ромашка, яка символізує кохання, ніжність і вірність; калина – символічна ознака любові, багатства, краси, материнства та продовження українського роду; півень – захисник від зла, провісник нового світлого дня, перемоги добра над злом. Знаковим для нас, українців, є використаний в одній із суконь образ берегині Оранти – найдавніший зразок захисного оберега, символ матері-природи та жінки-матері, що вважається генетичним кодом нашого народу.
Поєднання якісних тканин, сучасного крою і етно-стилістичних силуетів, особливих оздоблювальних деталей у кожному з виробів колекції створюють неповторний жіночний та витончений образ сучасної українки-запоріжанки, яка разом з іншими українцями відстоює свободу нашого роду і рідної землі.