Найпершою 30 унікальних кульок, справжніх витворів мистецтва, вишила потужна майстриня Віра Лобач. Старовинні техніки, в яких живе енергія цілих поколінь, застосовувала Тетяна Соловйова. Приваблюють погляд орнаменти «Дерево роду», «Віфліємська зірка», «Янголи спасіння», «Воїни світла», «Лелеки – символ України». Майстриня Анна Мартенс своїм вишивкам дала умовну назву «Українських візерунок», тут і зірка Алатир, і Тризуб – така собі вишивана броня українців.
Лариса Середа у своїх роботах відтворила тему духовності, біблейські мотиви. Вона говорить: «Віра продовжує наше життя, тримає нас на цьому світі, дає відчуття, що ми, українці, справжні. Мої роботи у жовто-блакитних кольорах, також присутній піксель. Вони символізують незламність наших воїнів, які тримають над нами небо. Є святе сімейство, Йосип і Марія схилилися над Богонемовлям. Волхви як символ світу, що нам допомагає у боротьбі».
У майстрині Людмила Гармаш не тільки учасники курсів вишивали, а й мама, якій незабаром виповниться 87 років. Вона спочатку хотіла лише одну вишивку зробити, а вийшло 10, які назвала «Дерево життя Запоріжжя». У пані Людмили колекція становить 59 робіт і ще вона допомагала у створенні кульок 22 підопічним. Працювала з молитвою, кодувала певний наратив («Україна назавжди», «Сила нації в єдності»). Так створила колекцію «7 соняхів». По-перше, це щасливе число, по-друге, улюблена квітка Півдня країни. Ще одна її колекція - «Український всесвіт» теж складається з 7 кульок, різнобарвних, неповторних, незбагненних, як українська душа.Усі вишиті роботи виглядають ніжно і загадково, створюють неймовірну атмосферу національного колориту.