У Запорізькому обласному центрі зайнятості розглянуто 124 заяви на мікрогранти

Нещодавно, 1 липня, стартувала державна програма Єробота, яка складається з 6 проєктів. Один із них – отримання мікрогрантів українцями, які мають на меті створити бізнес або розвивати вже налагоджену власну справу.

Нагадаємо, подати заяву на отримання мікрогранту можна на порталі Дія. Розмір гранту визначається відповідно до запиту заявника, але не менше 50 тис. грн, а за умови створення одного робочого місця – 150 тис.грн, двох робочих місць – 250 тис. грн. Упродовж цього часу до Запорізького обласного центру зайнятості підприємці-початківці та ті, хто вже мають досвід підприємництва, подали заяви для отримання мікрогрантів: 83 в першу хвилю та 41 в другу. Серед заяв, поданих у першій хвилі, 9 підприємців отримали позитивне рішення щодо надання мікрогранту від Державного центру зайнятості і незабаром розширять або започаткують власний бізнес. Середній розмір наданих коштів для створення чи розвитку бізнесу – понад 231 тисяча гривень. Тематика бізнес-планів така: на першому місці – оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспорту та мотоциклів, далі – переробна промисловість, тимчасове розміщення та організація харчування.
«Найголовніше, що під час реалізації бізнес-планів, які отримали позитивний результат у першій хвилі, планується створення 18 нових робочих місць, – розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь до «Сontact -центру» Запорізького обласного центру зайнятості за тел. 0 800 33 67 28 або до телеграм каналу Підтримка ДСЗ https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia