MADE IN ZAPOROZHYE в Німеччині

11:27 01.04.2024

Відома запорізька тележурналістка Наталія Маренко зараз мешкає в Дрездені. Разом з родиною вона постійно бере участь у різноманітних патріотичних заходах на підтримку України. З минулого року Наталія першою приєдналася до Мережі власкорів Запорізького Центру журналістської солідарності і надсилає інформацію про життя наших співвітчизників у Німеччині. Нещодавно разом зі своєю онукою Томочкою вона започаткувала новий спосіб волонтерства на потребу ЗСУ: на місцевому фломаркеті, розташованому в Марктхалле, вони заснували «Український куточок», де пропонують місцевим мешканцям власноручні вироби у національних кольорах.

Тепер її своєю творчістю підтримують й журналістки Центру журналістської солідарності. - Чарівні обереги роблять мої колежанки, запорізькі журналістки Світлана Костюк та Алла Шамрай, - розповідає Наталія. - За їх словами, натхнення приходить до них вночі, коли від сирен та розривів бомб у прифронтовому місті рятує та відволікає лише одне - творчість. Коли дівчата узнали, що в далекому Дрездені з'явився маленький «Український куточок», вони вирішили, що їх патріотичні талісмани - саме те, чого так не вистачає нашим співвітчизникам, яких клята війна розкидала по різних країнах. Щиро дякую майстриням за подарунки, українці, які живуть в Дрездені, обов’язково підтримають творчість моїх земляків, і зможуть придбати нову прикрасу, поспілкуватися, згуртуватися та разом задонатити на ЗСУ. До нашого жовто-блакитного столика на фломаркеті в Дрездені несподівано завітала й відома українська артистка, зірка серіалу «Зірконавти», виконавиця головної ролі у культовому фільмі «Анна», прем'єра якого відбулася на 72-му Міжнародному фестивалі в Каннах, Світлана Барандич. Сьогодні ця прекрасна талановита жінка мешкає в Дрездені і мріє про повернення в Україну та нові ролі в кіно. Вона придбала пару прикрас та одержала оберіг від моїх запорізьких колежанок.
На знімках: тележурналістка Наталія Маренко з онукою Томочкою, акторка Світлана Барандич, Запорізькі майстрині-журналістки Світлана Костюк та Алла Шамрай. Прекрасні обереги made in Zaporozhye.