Правоохоронці порадували дітвору із прифронтового Оріхова

13:53 23.03.2023

Малеча радо зустріла доброчинців у погонах, які привезли нові іграшки та солодкі подарунки. Правоохоронці вкотре провели профілактично-роз’яснювальну роботу з батьками щодо необхідності евакуюватися до більш безпечних місць. Кожну родину забезпечили продуктовими наборами та речами першої необхідності.

Всебічна допомога громадянам завжди була й залишається одним із пріоритетних завдань поліції. Більшість країн світу об’єдналися для того, щоб у нашій державі якнайшвидше запанував мир, розбиті російськими ракетами міста почали відбудовуватися, а десятки тисяч родин мали змогу повернутися до своїх осель. Оріхів – одне із таких міст, яке й досі перебуває під щільним вогнем окупантів. Немає жодного дня, коли б його жителі не здригалися від ворожих вибухів. Сьогодні це місто майже спорожніло. Однак є родини, які й досі не наважилися покинути рідні стіни будинків. У деяких із них живуть діти. Днями керівник ювенальної превенції обласної поліції разом із бійцями спецпідрозділу «Скіф» відвідали жителів Оріхова, які продовжують перебувати під щоденним бомбардуванням ворога. За сприяння благодійників із української церкви християн віри євангельської у Стокгольмі та громадської організації «Громадянський Рух "Всі разом!" близько десяти родин отримали необхідний одяг, продуктові набори, засоби індивідуальної гігієни, павербанки та ліхтарики.
Діткам привезли нові іграшки та солодощі. Очільниця запорізьких ювеналів поспілкувалася з малечею, поцікавилася успіхами у виконанні домашнього завдання, а також запропонувала свою допомогу у розв’язанні складних завдань. «Обстріли населених пунктів Оріхівщини не вщухають. Тож наша головна мета – убезпечити родини, в яких виховуються діти, від найстрашніших наслідків. Ми закликаємо батьків виїжджати з малечею до більш безпечних місць. Наші працівники зможуть надати їм повну всебічну допомогу, як у супроводженні, так і у подальшому розселенні та забезпеченні родин необхідними речами та продуктами першої необхідності», – розповідає начальник ювенальної поліції Ольга Зінченко. Відділ комунікації поліції Запорізької області