- Хлопчина родом з невеличкого квітучого міста на Хмельниччині. Пішов до армії за покликом душі, бо інакше не уявляв, як можна бути корисним для України, - уточнює окремі деталі пані Олена. - 24 лютого зі своєю бригадою зустрів в Маріуполі. «Було дуже страшно перші два дні, коли безперервно стріляли, бомбили ...а потім ти звикаєш і дивуєшся, коли нові військові , які потрапляють до нас, лякаються гучних вибухів», - цитує свого героя вона.
В одному з боїв у нього поцілив танк, і він залишився без ніг...в 21 рік...А потім був полон, де їх з товаришами кидали з однієї в'язниці до іншої. Пані Олена переказує спогади, які почула від свого підопічного.
«В одній було таке, що ми спали на будівельних палетах, годували тільки два рази на добу, і то в різний час: сніданок - чай і хліб, а другий прийом їжі -це каша - міг бути уже вночі. Три рази на день обов'язково шикування. Всіх тих, у кого, як і у мене, були ампутовані ноги, виносили на руках наші товариші... В одній із колоній нам пропонували роботу, найпопулярніша праця - робити гроби для орків, що під Северодонецьком. Ставлення до наших полонених спочатку було більш - менш стерпне, - згадував він про перебування у полоні. - Але випадок все змінив. Один з наших друзів помер. І коли його несли по коридору, всі, хто зміг, стали на коліна і разом ми скандували: «Герої не вмирають!». Після цього нас всіх почали «ганяти». Але інакше вчинити – не вшанувати пам’ять нашого побратима, ми не могли…».
Ці спогади переслідують його. Стан тривоги, відчуття непоправної втрати заважають повернутися до мирного життя.
- Я захоплююсь силою духу наших захисників,- говорить пані Олена. - Але разом з тим розумію, яких, в тому числі, психологічних змін зазнали вони, пройшовши крізь такі жахливі випробування.