Робота зараз: Державна служба зайнятості

За січень-березень 2022 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 20,0 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 37,6% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-березня 2022 року 3,1 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 2,7 тис. безробітних, з них 25 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 71 безробітний з учасників АТО/ООС. З початку року 197 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 594 осіб брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Станом на 1 квітня 2022 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 14,2 тис. безробітних. Керівник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік розповідає: «Наша головна мета в ці складні часи максимально допомогти громадянам, які залишились без роботи та потребують допомоги держави. Звертаємось до роботодавців, які продовжують або відновлюють свій бізнес: надавайте інформацію про наявні вакансії. Наша спільна мета – знайти роботу кожному українцеві! Для спрощення процедури надання вакансій роботодавці можуть робити це через наш чат-бот @DCZWorkNowBbot, ми одразу її опублікуємо та почнемо підбір кандидатів.» 
Додаткову інформацію можна отримати: у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47