У віртуальному просторі стартував новий проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА)

22:23 20.02.2024

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA».

Цілі проєкту: • Знищення російських осередків в Інтернеті • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі • Протидія наркотикам та шахрайству • Навчання та тренінги з кібергігієни • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Що проєкт пропонує учасникам: 1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела; 2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг; 3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності; 4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею; 5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір. Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників. Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час!