У Запорізькій області внаслідок бойових дій пошкоджено очисні споруди

Внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки міста Василівка та селища Степногірськ Василівського району.

За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, селищі Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина місто Пологи. Про це повідомляє Запорізька обласні військова адміністрація. Раніше «Індустріалка» повідомляла, що військова обстановка на Запорізькому напрямку суттєвих змін не зазнала. Окупанти продовжують укріплюватися на тимчасово окупованих територіях області. На окремих напрямках фіксують наступальні дії ворога, але успіху вони не мають.
Обстріли ворог веде із важкого озброєння: танків, реактивної системи залпового вогню «Град», ствольної артилерії, 120 мм мінометів та крупнокаліберних кулеметів. З усіх цих видів зброї окупанти стріляють по Гуляйполю, яке досі не можуть взяти. Росіяни вдарили по місту крилатою ракетою, яка влучила у приватний сектор.