Організатори роздали тисячу українських прапорів. А мер Вільнюса Валдас Бенкунскас висловив сподівання, що на вулицях міста з'явиться 35 тисяч прапорів України.
Моя литовська подруга Юрга Мачіоніте власноруч пошила два жовто-блакитних прапори: один повісила на балконі своєї квартири, інший - у вікні під'їзду. А її сестра Даля Мачіоніте написала, що вчора бачила два автобуси з написами: "While you are waiting for this bus, Ukraine is waiting for F-16" ("Поки ви чекаєте на автобус, Україна чекає на F-16"). Вона і надіслала мені ці фото.
11 липня увечері на майдані Лукішкес пройшов завершальний концерт акції "Пронесемо прапор України до НАТО". Під час заходу підняли український прапор, привезений із Бахмута.
А що стосується хакерської атаки на транспортну систему Вільнюса, то вже у вівторок із ранку сайт m.stops.lt/vilnius діяв нормально. Отже, все вдалося привести до ладу дуже швидко.
Віталіна МОСКОВЦЕВА-ДОРОШЕНКО, Запорізька правда