14:01 24.08.2023
- Пане голово, це ж скільки грошей треба НЕ вкрасти із місцевого бюджету, щоб створити таку красу і такий комфорт для людей?
Місцевий еко-готель «Бреч», який мені також довелося побачити в рамках візиту на Корюківщину, викликав буквально перехоплення подиху. Що-що, а побачити справжню китайську пагоду посеред суто українських лісів і лук, або античне містечко із фонтанами і статуями годі було очікувати. Вразили не тільки незвичність ландшафтного та архітектурного дизайну, але й їх масштаб. Але про це слід розповісти окремо, тому напишу про них в окремій публікації.
Щодо покращення умов життя у громаді, Ратан Ахмедов зазначає, що вже на поточний момент теплопостачанням забезпечено пів міста за рахунок встановлення інноваційної котельні на пелітах у міській лікарні. Невдовзі тут же планують встановити ще кілька котлів, і тоді територія централізованого опалення для містян суттєво збільшиться. Поки опалюють переважно лікарню, дитячий садочок, місцеву школу та прилеглі квартали приватного сектору. Централізоване водопостачання наразі мають понад 5 тисяч абонентів( нагадаю, у місті зареєстровано 12 тисяч населення), інші мають власні свердловини( колодязі на подвір’ї) централізоване водовідведення є у 1,5 ти абонентів. Інші користуються зливними ямами. Але вже цього року планують запустити нову глибоководну свердловину. Це по-перше, значно покращить якість води у місцевих водогонах, а по-друге, дозволить суттєво збільшити кількість абонентів, а головне – знизити ціну на водопостачання. Сьогодні вона тримається на рівні 35 грн за 1 куб м.