– Ми отримуємо тут індивідуальні психологічні чи юридичні консультації, маємо можливість зустрітись з різними спеціалістами з нагальних питань, - додають журналісти-переселенці.
- Якщо треба поспілкуватись з журналістами, щоб донести людям інформацію про нашу роботу чи обговорити нагальні проблеми, приходимо до коворкінгу Запорізького Центру журналістської.
Всі ці відгуки – свідоцтво різнопланової роботи і затребуваності коворкінгу Запорізького Центру журналістської солідарності в нелегкий воєнний час. Особливо людно було тут в період довготривалих відключень світла. Журналісти приходили працювати, бо тут і світло, і Інтернет, і зв’язок є завжди.
Але і нині, коли ситуація з енергозабезпеченням в області стабілізувалася, коворкінг користується популярністю. Бо тут можна оперативно підготувати і передати до редакції інформацію про ту чи іншу подію практично одразу ж після її завершення. Коворкінг розташований в центрі міста і журналісту не треба витрачати час на дорогу додому (бо практично всі зараз працюють саме там), вирішити якісь оперативні проблеми.
Сергій Мельник, відомий запорізький відеооператор-фрілансер, якого ви бачите на знімку, зайшов до коворкінгу дізнатися, які документи потрібні, щоб одержати акредитацію для роботи на лінії фронту, і затримався, щоб переглянути свіжу інформацію про Степногірську громаду, куди зібрався їхати. Допомогу отримав, як кажуть, у повному обсязі. А ще відтоді Сергій став частим відвідувачем заходів у Центрі журналістської солідарності.
Валентина Бистрова
Фото Дар’ї Зирянової