За результатами ревізій та перевірок направлено 49 інформаційних документів, за результатами яких прийнято 18 управлінських рішень.
Факти неефективних управлінських дій (рішень) або ж ризикових операцій, які призвели або можуть призвести до упущених вигод/ недоотриманих доходів чи непродуктивних/зайвих витрат, під час аудитів зафіксували на суму 1 181,8 млн гривень. Відшкодовано та упереджено втрат на суму 112,9 млн гривень. За результатами аудитів надано 40 пропозицій, з яких виконано 15, керівниками підприємств та органів місцевого самоврядування прийнято 23 управлінські рішення.
Спеціалісти Управління також провели 385 моніторингів закупівель, в ході 226 виявили порушення на загальну суму 1 035,6 млн гривень. З метою попередження порушень відмінено 45 торгів на суму 133,1 млн грн та
у 19 випадках замовники розірвали договори на загальну суму 323,3 млн гривень.
З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 28 заходів контролю, за якими розпочато 12 досудових розслідувань та вручено 11 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 29 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності –
6 осіб.
До Державної служби фінансового моніторингу України для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 306,6 млн гривень.
Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області