Безкоштовні консультації спеціалістів Запорізької обласної лікарні у будь-який зручний для вас спосіб!

Сьогодні у зв‘язку з воєнними діями в країні багато запорожців (і не тільки!) не можуть дістатися медзакладів та отримати консультації лікарів за місцем проживання. Тому спеціалісти лікарні розробили алгоритми надання БЕЗКОШТОВНОЇ допомоги усім, хто цього потребує.

1) Ви знаходитесь у Запоріжжі чи маєте можливість відвідати обласну лікарню? Чудово! Ви можете отримати очну консультацію будь-якого вузького спеціаліста: ⋄ нейрохірурга ⋄ ендокринолога ⋄ невролога ⋄ травматолога ⋄ ревматолога ⋄ ЛОР-лікаря ⋄ гінеколога ⋄ уролога ⋄ гематолога та ін. Маєте е-направлення? Захопіть його з собою на консультацію! Ні? Не біда! Лікарі все одно нададуть вам необхідну допомогу. 2) Ви проживаєте у віддалених районах Запоріжжя: на Бабурці чи Правому березі та потребуєте консультації офтальмолога? Для вашої зручності створено тимчасовий консультативний пункт за адресою: вул. Запорізького козацтва 19А, 7 поверх, квартира 77 (на домофоні набрати 77К). ГРАФІК РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТІВ: ⋄ НЕДІЛЬКА Тарас Володимирович: з вівторка по п’ятницю (4 робочих дні) з 9:00 по 15:00; ⋄ КИРИЛОВА Тетяна Сергіївна: вівторок та четвер з 9:00 по 12:00; ⋄ МИХАЛЬЧИК Тетяна Сергіївна: середа та п’ятниця з 9:00 по 12:00.
3)  Ви знаходитеся на тимчасово окупованій території, виїхали за межі країни чи з інших причин не можете дістатися лікарні? Пропонуємо консультації в режимі «онлайн». Консультації усіх спеціалістів абсолютно БЕЗКОШТОВНІ, проте вимагають ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ! Записатися до лікаря можна у будь-який зручний для вас спосіб: ⋄ заповніть форму зворотного зв’язку й адміністратор передзвонить вам, щоб уточнити деталі (https://docs.google.com/…/1FAIpQLScYeYnURTS…/viewform…);⠀ ⋄ зверніться прямо у чаті за допомогою месенджера у Facebook (https://www.facebook.com/zokb.official) чи Instagram (https://www.instagram.com/zokb_official/);⠀ ⋄ зателефонуйте до лікарні та визначте час візиту в телефонному режимі. Контакт-центр: (068) 812 – 97 – 76 (066) 146 – 03 – 17