Сергій Дружинін розповів журналістам про основні напрямки цієї програми і хід її виконання. Нині в області діють 412 центрів психологічної підтримки. Відповідну професійну підготовку пройшли сімейні лікарі, які зараз надають психологічну допомогу не тільки пацієнтам, а й своїм колегам - медикам запорізьких лікарень, які теж відчувають в цьому потребу.
- Наше завдання,- говорить Сергій Дружинін, - переконати людей, що дбати про ментальне здоров'я настільки ж важливо, як і про фізичне. Прикметно, що останнім часом значно збільшилась довіра населення до психологів. Шляхом анкетування з'ясувалося, що понад 50 відсотків населення області довіряють психологам і досить високо оцінюють якість надання психологічної допомоги. Людей здебільшого турбує, коли закінчиться війна, як подолати втому і страх, чим можна буде зайнятися після повернення з евакуації додому.
Програма ментального здоров'я впроваджується в 17 громадах регіону. Проводяться тренінги з профілактики ментального здоров'я й інформаційні кампанії, в тому числі, завдяки налагодженій співпраці з засобами масової інформації, яка стала можливою внаслідок співпраці з Центром журналістської солідарності в Запоріжжі,