UNI-ВЕСНА: вигідна турбота про себе

07:39 16.03.2024

Весна завжди надихає! Це час пробудження природи і відродження всього живого, час активної роботи та дій. Хотілося б закінчити незавершені справи, почати життя по-новому і набути корисних звичок. І саме в цей весняний час ми хочемо допомогти любим жінкам бути впевненими в своєму здоров'ї та завжди перебувати в гарному самопочутті та настрої!

Отже, ми пропонуємо вам вигідне та комфортне, а головне ефективне рішення питання, яке постає перед кожною жінкою щороку:

пройти повне жіноче обстеження в UniClinic зі знижкою в 10% у рамках акції UNI-весна

Що входить до комплексного обстеження UNI-весна.

Лише обов'язкові обстеження у “жіночих” спеціалістів та необхідна діагностика:
● консультація гінеколога
● консультація мамолога
● мамографія
● гінекологічне УЗД

Вартість акційної пропозиції UNI-весна: 1985 грн.

Які лікарі проводять обстеження в рамках UNI-весна?

Лікарі - гінекологи UniClinic, що мають більш ніж 20-річний практичний досвід роботи: Цурканенко Андрій Дмитрович та Воробйова Юлія Валеріївна. Лікарі - мамологи UniClinic, професіонали, які відрізняються ефективністю застосування новітніх методик та технологій. Наші лікарі - мамологи: Стан Наталія Вікторівна та Сиволап Дмитро Віталійович.

Діагностичне обстеження:

● УЗД гінекологічне на новому преміум-обладнанні останнього покоління Siemens Redwood, яке проводить досвідчений лікар з УЗД UniClinic ● мамографічне дослідження на цифровому апараті Siemens Mammomat Fusion 2022 року випуску, що надає надточні знімки з максимальною деталізацією

Нагадуємо! Мамографію жінкам після 40 років потрібно проходити обов'язково раз на рік!

Скільки часу займає проходження всіх обстежень?

Лише декілька годин у вас займе проходження консультацій та діагностики. Результати мамографії ви отримаєте вже через 1 годину після обстеження. В UniClinic створені мінімальні та повні комплексні профілактичні чекапи, які складаються з консультацій профільних лікарів, сучасної УЗД, КТ, МРТ діагностики, мамографії, ендоскопії та всіх необхідних лабораторних аналізів.

Де знаходиться UniClinic: вул. Покровська, 8 Олександрівський район м.Запоріжжя

Як записатись на обстеження за акцією UNI-Весна: 9-103 - телефон гарячої лінії Клініки (безкоштовно з мобільних номерів)

Термін дії акції: 10 - 31.03.2024р.

Як працює Клініка? UniClinic працює щоденно: пн - пт: з 8:00 - 20:00 сб: 8:00 - 18:00 нд: 8:00 - 16:00 (працює Діагностичний блок)

UniClinic у Запоріжжі - сучасна Клініка повного циклу, яка здійснює медичні послуги за 50+ медичними напрямками, має потужний Діагностичний і Хірургічний блок та власну клінічну та гістологічну Лабораторії, об’єднуючи в собі світові стандарти та високий рівень медичного сервісу для мешканців та гостей міста. Довідка: UniClinic (власник ТОВ «КРАМ ІНВЕСТ»), здійснює надання медичних послуг згідно з Наказом МОЗ України №191 від 01.02.2022 року: Реєстраційне досьє №184/22/М від 18.01.2022 року.

Матеріал розміщено на правах реклами